Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Заливання бетонів під балкон у Львові

Серед багатьох послуг нашої бригади найбільш трудомістким є заливання плити під балкон.

Якщо Ви хочете балкон з нуля, то Ви потрапили на той сайт, що потрібно. Наші робочі заливають плити на будь-якому поверсі, будь-якої складності.

Але, якщо плита є, то балкон коштуватиме Вам дешевше. Проконсультуватися можна на сайті.

Залежно від ступеня руйнування, дефекти і тріщини усувають цементною стяжкою, установкою нової арматурної сітки або повною зміною балконної плити. Попутно можна провести і збільшення ширини або довжини балкона (збільшення кімнати за допомогою балкона), що, однак, потребують узгодження з регіональною архітектурною службою. У будь-якому випадку, ремонт балкона - важлива річ, яку не можна запускати, інакше це може призвести до неприємних наслідків.

Незначні пошкодження усувають цементом, попередньо необхідно зачистити поверхню плити від бруду. Вирівнювати його слід з незначним ухилом в зовнішню сторону балкона. Для додаткового посилення використовується метод озалізнений: посипання тонким шаром сухого цементу на поверхню стяжки з подальшим загладжуванням. Час повного затвердіння розчину - близько 2-х діб, в процесі яких балконом користуватися не можна.

Несучу здатність при сильних тріщинах відновлюють за допомогою арматурної сітки із сталевого дроту, установлюваної на зачищену бетонну плиту. Осередки сітки не повинні бути занадто дрібними, на кожен метр має припадати не менше трьох стержнів, які можуть бути зварені або просто пов'язані м'яким дротом. Між сіткою і плитою залишають зазор, для того, щоб після заливки бетону, арматури виявилася усередині стяжки, яку також можна ожелезніть. Товщина шару бетону, відповідно, повинна перевищувати товщину арматурної сітки не менше, ніж у два рази.

Існує ймовірність корозії основного арматурного каркаса самої плити, що зажадає посилення конструкції балкона сталевими прокатними балками. Їх встановлюють по обидві сторони балкона, консольно закріплюючи в стіні. У стіні пробиваються отвори на дві третини її товщини, після установки балок вони бетонуються. До балках кріпиться арматурна сітка. Додаткове збільшення площі балкона таким способом можливе не більше, ніж на 45 сантиметрів без посилення, інакше може виникнути великий перекидний момент.

Ще один варіант - посилення за допомогою профілів жорсткості, які також встановлюють у стіну, але під бетонною плитою. Такі профілі можуть бути і у вигляді ребер жорсткості на всю ширину плити, що йдуть від стіни під кутом. У лоджіях посилення проводиться шляхом установки накладок, що з'єднують балконну плиту з бічними стінками.

Заливання бетонів у Львові є невід'ємною складовою нашої роботи.

Але для того, щоб цементна плита перетворилась на підлогу, а тим паче на утеплену підлогу, потрібно ще багатьох зусиль.

Галерея

Заливання плити

Заливання плити

Плита для балкону

Плита для балкону

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок