Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Утеплення балкону у Львові

З усіх систем скління представлених в даний час на ринку у Львові, тільки одна підійде тим, хто хоче зробити свій балкон продовженням житлового приміщення. Це конструкція на основі ПВХ-профілю.

Встановивши у себе на балконі або лоджії пластикову систему скління, ви тим самим отримуєте вже не просто балкон, а цілком придатне для життя додаткове приміщення, яке можете використовувати як завгодно.

Якщо після скління на балконі передбачається розміщення зимового саду, кабінету, кімнати відпочинку - у цьому випадку є необхідність у повному комплексі робіт з благоустрою. Потрібно буде провести тепло на балкон, обшити його зсередини пластиком або вагонкою.

Вам достатньо лише сказати, що ви надалі хочете упорядковувати балкон. І ми сплануємо в конструкції скління необхідні елементи, вони допоможуть нам згодом виконати обробку з утепленням балкону у Львові таким чином, щоб стулки вікон вільно відкривалися.

Властивості та переваги пластикової системи скління

Пластикова система скління або система на основі ПВХ-профілю являє собою звичайні віконні рами, повторює конфігурацію балкона. Як і звичайні вікна система остікління може мати однокамерний або двокамерний склопакет. Зазвичай, для зручності на пластикові системи скління відразу встановлюють жалюзі та москітні сітки.

Переваги пластикової системи скління

- Розсувні стулки не примерзають взимку;
- Високі теплоізолюючі властивості;
- Герметичність віконних профілів;

Чим відрізняється тепле скління від холодного.

Фахівці нашої компанії добре орієнтуються в різних видах скління, вам достатньо лише висловити свої побажання та умови, а ми запропонуємо вам найбільш підходящий варіант.

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок