Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Холодне і тепле скління балкону

Холодне скління балкона зможе захистити приміщення від бруду, пилу, атмосферних опадів і протягів і допоможе тримати температуру на 5-10 градусів вище тієї, яка зовні. Профіль в заводських умовах проходить якісне фарбування вироблену методом порошкового напилення і володіє приємним білим кольором. Його покриття володіє великим запасом міцності, не вицвітає з часом, не мутніє і практично не вимагає якого або додаткового обслуговування, а через додаткової хімічної обробки він також стійкий до впливу агресивного навколишнього середовища, і не піддається деформації та корозії.

Тепле скління у Львові

Використовуючи цей метод, в першу чергу переслідується мета заощадження тепла і розширення корисної площі безпосередньо самої квартири. Звідси і назва цього методу, так як при ньому досягається практично однакова температура, як на балконі (лоджії), так і у квартирі. ПВХ профіль є не тільки прекрасним теплоізолятором, але ще і безпечним матеріалом.

Однак при теплому склінні вашого балкона виникне потреба у внутрішній обробці приміщення. Одним з таких способів є монтування дерев'яної обрешітки (проводиться вона поверх теплоізоляційних матеріалів на підлозі, стінах та стелі), на яку згодом буде укладатися спеціальна декоративна вагонка (на стелю і стіни) і шпунтована дошка (на підлогу) володіє не тільки високим ступенем зносостійкості, але ще і прекрасним зовнішнім виглядом. Після всього цього тепле скління лоджії можна вважати повністю завершеним і ваш балкон придбає привабливий вигляд і буде повністю підготовлений для повноцінного використання в будь-який час року. Однак, не варто забувати і про зовнішню обробку. Наші фахівці готові виконати якісну зовнішню обшивку балкона вашої квартири.

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок