Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Скління лоджії

Скління лоджії у Львові

Скління лоджії мало чим відрізняється від скління балкону. Ціна залежить від площі і висоти балкону.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб на балкон не потрапляв дощ, але вам не важлива наявність тепла, то використовувати можна алюмінієві профілі з одинарним склінням - найдешевший і самий холодний вид скління. Для пластикових і дерев'яних профілів використовуються тільки склопакети.

Алюмінієві профілі мають ряд переваг, головним з яких є виготовлення в будь-якій конфігурації під будь-яке приміщення і забезпечення максимальної світлопрозорої площі.

Пластикові профілі, маючи такі ж плюси, в свою чергу, ще й забезпечують ефективну теплоізоляцію балкона.


Ціни на засклення балконів - це важливий аспект замовлення, який заздалегідь обговорюється з клієнтом. У нашій компанії встановлена ​​помірна вартість на будь-які роботи. Обчислити точну вартість для того, щоб засклити лоджію можна буде тільки після проведення замірів.

Клієнту варто відразу дізнатися, від чого залежить вартість виконання конкретного замовлення. В першу чергу, оцінюються розміри балкона або лоджії. Клієнт вибирає вид скління і матеріали, які будуть використовуватися в роботі. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, проте характеристики окремих матеріалів розрізняються, що позначається і на ціні. Фахівці нашої фірми детально розкажуть про те, які переваги і недоліки є у кожного з використовуваних матеріалів.

Докладнішу інформацію про послугу - скління лоджії і ціну, можна дізнатися у наших менеджерів. Ми оперативно направимо до вас, заміряють для попередніх розрахунків.

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок