Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Капітальний ремонт балкону

Сатирик Михайло Задорнов колись описував балкони, як якусь варіацію складу - туди виносять всі непотрібні речі. До недавнього часу у багатьох на балконах стояли старі холодильники, лижі, лампові телевізори, всяка дрібниця - а раптом знадобиться? Накопичення непотрібного тривало роками, адже холодні, відкриті вітру та дощу великі площі пострадянських балконів не радували затишком. Максимум, на що вирішувалися дбайливі господарі - пристосувати балкон під комору, натягнути мотузки і сушити білизну. В останні кілька років, з появою фірм, здатних переломити старі звички, ситуація помінялася в кращий бік. Балкони бажали засклити, зберегти стрімко вислизаюче тепло із середини квартири.

На жаль, перші спроби облагородити корисну площу балкона не йшли далі простого скління. Відсутність утеплювального прошарку позначалося на комфорті - начебто скло є, дерев'яні вікна є, а холод і вогкість, що викликає грибок, нікуди не поділися. Причини цьому дві - саме по собі засклення вікнами старої конструкції не вирішує проблеми затишку і розширення площі квартири. Недбале забивання щілин в дерев'яних рамах викликало протяги, а відсутність утеплення балкона відразу визначалося по плямам вологи на підлозі, стінах балкона й відчуттю вогкості. Вихід з глухого кута було знайдено з введенням послуги «балкони під ключ».

Раніше господар довго шукав відповідного столяра, малював від руки план благоустрою балкона, платив одним людям за вирівнювання стін і підлоги на балконі, іншим - за вікна, третім - за установку. Виходило дорого, повільно, некрасиво і незручно. Слів з приставкою «не» набирався цілий мішок, а з приходом зими засклений балкон перетворювався в холодильник. Зараз, звернувшись в компанію, що робить балкони під ключ, клієнт отримує все відразу в одному місці. Не втрачаючи ні в якості, ні в ціні, ні в часі виконання замовлення. Ремонт балконів - не просто спосіб заощадити. Це комплексний підхід до вирішення завдання щодо облаштування балкона. Від клієнта вимагається лише вибрати час, матеріали, бажаний проект. Все інше зроблять представники фірми.

Що ж ховається за усталеним висловом? Термін «балкони під ключ» означає повноцінний ремонт балкона, приведення його в ідеальний, житловий стан. В рамках даної послуги фахівці компанії готують проект, кошторис матеріалів і вартості всіх робіт, проводять заміри. Перетворення холодильника в корисне, цікаве доповнення до квартири. За бажанням клієнта, в проект входить обшивка та утеплення балкона зсередини і зовні, вікна з профілю відмінної якості (металопластикові або євровікна з дерева), вирівнювання і утеплення підлоги, монтаж вбудованих шаф, проведення освітлення ...

Покупець позбавлений від необхідності домовлятися з майстрами, закуповувати матеріали , власноручно робити ремонт лоджії чи балкону, контролювати кожен крок найнятих працівників. Крім того, вікна підбираються з урахуванням клімати, теплі і герметичні, з корисними опціями у вигляді москітних сіток, мікровентиляції. Довіривши видозміни балкона компанії, що працює в цій сфері багато років, покупець отримує якість без вад, чіткі терміни виконання замовлення і, звичайно, гарантію на балкон під ключ. З марного, без перебільшення, додатка до квартири, клієнт, силами фахівців, створить робочий кабінет, гардеробну, ігрову кімнату - чому б мрії не виповнитися? І до речі, оновлене, затишне приміщення тепер можна приєднати до загальної площі кімнати! Задумалися про зміну вигляду свого балкона, хочете капітальний ремонт балкону у Львові? Звертайтеся до нас!

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок