Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Галерея

У Донецьку впав балкон

У Донецьку впав балкон

Реконструкція та ремонт плити у Львові

На сьогоднішній день у Львові через дуже повільне оновлення житлового фонду, величезна кількість балконів і лоджій опинилися в аварійному стані, тому їм потрібно вже не просто невеликий ремонт, а повна реконструкція. У даному випадку мова йде насамперед про безпеку при експлуатації таких об'єктів, особливо це стосується житлових будинків так званої «хрущовської» споруди.

Реконструкція, особливо припускає збільшення площі балкона і лоджії, вимагає повного демонтажу існуючих металевих огорож (поручнів) і виготовлення нового металлокаркаса, який стане надійною основою для будь-якого виду зовнішньої обшивки і настройки вибраного Вами скління.

У більшості випадків каркас виготовляється з профільних квадратних труб, які частково спираються на існуючу бетонну плиту і додатково по всьому периметру за допомогою арматури кріпляться до стіни будівлі, тим самим перерозподіляючи навантаження між плитою і стінами. Потім новий металокаркас забарвлюється і обшивається зовні профнастилом або сайдингом. Після цього монтується покрівля, або козирки, встановлюються зовнішні декоративні елементи (кути, відбійники і т.п.) і проводиться герметизація стиків.

Збільшення площі (розширення) балконів

Новий металокаркас можна виконати з незначним (близько 200мм) розширенням балкону в одну зі сторін, або розширити його по всьому периметру, що в результаті дозволить істотно збільшити його корисну площу. Насправді, задумавши розширити свій балкон, Ви повинні розуміти, що від того наскільки планується збільшити балкон безпосередньо залежить те, за допомогою яких матеріалів буде виконуватись таке збільшення. Основні матеріали, які використовуються для зварювання нового металлокаркаса при збільшенні балконів це:

Труба профільна (труба-квадрат).
Кутник.
Швелер.
Двотавр.
Арматура.

  - У Донецьку від недбалості комунальників впав балкон.

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок