Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Новини

Опалення балконів і лоджій Опалення балконів і лоджій
Незважаючи на те, що скління та герметизації балкона зазвичай вирішують завдання утеплити балкон, іноді все ж необхідно якимось чином його опалювати. Особливо це стосується лоджій. При цьому, зрозуміло, не обов'язково нагрівати це простір до рівня кімнатної температури, достатньо буде нагріти до плюсової температури, комфортної для перебування там або помірну для рослин.
Тепла підлога на балконі Тепла підлога на балконі
Установка опалювального приладу на балконі або лоджії може бути проблемою, особливо, якщо хочеться заощадити корисну площу. Звичайно, тепла підлога - не панацея, та й сам процес досить трудомісткий і времязатратний, якщо не звертатися до фахівців.
Опалювальні прилади на балконі Опалювальні прилади на балконі
Cамий простий спосіб опалення балкона - вивести на нього силовий кабель і підключити звичайний обігрівач. Конвекційні опалювальні прилади - це ковектори і радіатори (електричні або ті, які використовують воду в якості теплоносія).
Теплозахисні екрани на балконах Теплозахисні екрани на балконах
Утеплення балкона насамперед полягає в захисті простору від тепловтрат. Саме тому необхідно скління, утеплення підлоги або установка обігрівальних приладів. Однак простір від підлоги до рами зазвичай залишається незахищеним, тому дуже рідко для цього використовується цегляна кладка з теплоізоляцією.
Забарвлення балконів Забарвлення балконів
Конструкції балконів і лоджій піддані сильним зовнішнім впливам, таким як волога, низькі температури, вітер. Саме тому обробці балконів слід приділяти багато уваги, інакше незабаром його доведеться ремонтувати. Наприклад, незабарвлені фальци рами під впливом потрапляє вологи швидко руйнуються.
Внутрішнє оздоблення балконів: дерево Внутрішнє оздоблення балконів: дерево
Дерево володіє чудовою фактурою, воно природно і додає інтер'єру приємний вигляд. Саме тому внутрішню обробку балконів так часто виконують з деревини. З одного боку, це красиво, з іншого - практично. Найпростіше в такому випадку використовувати широкі (близько 100 мм), вже відшліфовані рейки.
Внутрішнє оздоблення балконів Внутрішнє оздоблення балконів
Крім дерев'яної обшивки балкона, можна використовувати спеціально призначені та вже готові матеріали. Наприклад, панелі євровагонка, або сайдинг, які виконуються з пластику або натуральної деревини (частіше, звичайно, з пресованої тирси).
Внутрішнє оздоблення балконів: листові матеріали Внутрішнє оздоблення балконів: листові матеріали
Обшивка декоративними панелями типу євровагонка балконів схожа з більш дешевим способом, який передбачає використання листових матеріалів, таких як пластик, ДВП або ДСП.
Підлогове покриття на балконі Підлогове покриття на балконі
Утеплити підлогу на балконі мало - треба ще добитися того, щоб на ньому було комфортно знаходитися босоніж. Можна його просто пофарбувати, можна використовувати підлогові покриття або навіть плитку - все залежить від того, яким він бачиться своєму власникові. Зробити це дуже просто, тому опишемо тільки деякі конкретні деталі пристрою підлог на балконах.

<< < 1 2 > >>

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок