Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Тепла підлога на балконі

Тепла підлога на балконі Установка опалювального приладу на балконі або лоджії може бути проблемою, особливо, якщо хочеться заощадити корисну площу. Звичайно, тепла підлога - не панацея, та й сам процес досить трудомісткий і времязатратний, якщо не звертатися до фахівців.

Для балкона підійде тільки один з видів пристрою теплої підлоги, які взагалі застосовуються - це електричний обігрів. Але спочатку потрібно подумати, а чи дійсно так потрібен тепла підлога на балконі? Може бути, буде достатньо просто утепленій конструкції підлоги, яка доповнить скління? На балконну плиту укладається в два шари руберойд або толь, після чого настеляється поліетиленова плівка. В якості лагів, які створять в конструкції камери з повітрям, краще всього використовувати брусочки з деревини, стійкою до вологи та механічних пошкоджень, з перетином 5х5 сантиметрів. Укладаються вони на невеликій відстані один від одного, у ці проміжки кладуть теплоізоляційний матеріал. Зверху можна настилати саме підлогове покриття, доповнивши плінтусами.

Якщо все-таки потрібно тепла підлога, то електричні елементи системи опалення монтують на поверхні бетонної основи. При цьому нагріваючий електричний кабель укладається на основу з теплоізоляції, яка закрита металевою фольгою, щоб кабель не торкався теплоізоляції. В якості теплоізолятора для підвищення ефективності можна використовувати керамзітбетон або кам'яну мінеральну вату. Сам кабель укладається зигзагоподібно паралельними один до одного вигинами з невеликими відстанями між ними. Закріпити його можна за допомогою швидковисихаючого клею або монтажної піни. Потім, залежно від системи нагрівання, або заливають шаром розчину на товщину трохи більше сантиметра, або використовують спеціальне покриття. Воно дозволить теплу рівномірно розподіляти по поверхні і нагрівати повітря біля підлоги.

В самому кінці укладають підлогове покриття. Силовий електричний підлогу і регулятор температури, який дозволить управляти нагрівом, виводиться за межі статі. Власне, така конструкція може прослужити достатньо довго, набагато більше 5 років гарантії, які стандартно дають монтажники теплих підлог. І за цей час вже точно будуть добре обігрівати балкон в найхолодніші зими.

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок