Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Підлогове покриття на балконі

Підлогове покриття на балконі Утеплити підлогу на балконі мало - треба ще добитися того, щоб на ньому було комфортно знаходитися босоніж. Можна його просто пофарбувати, можна використовувати підлогові покриття або навіть плитку - все залежить від того, яким він бачиться своєму власникові. Зробити це дуже просто, тому опишемо тільки деякі конкретні деталі пристрою підлог на балконах.

Звичайну цементну підлогу найпростіше пофарбувати. Для цього необхідно використовувати атмосферостійку фарбу, стійку до стирання: це алкідні, кремнійорганічні або пенафтіліевие фарби. Хоча, звичайно ж, колір доведеться періодично оновлювати. Після ретельного очищення підлоги і шпаклювання вибоїн і нерівностей, можна приступати до фарбування.

Ще один варіант - настил підлоги дерев'яними дошками, які також можуть бути пофарбовані або залаковані. Або, наприклад, лінолеум, настилання якого досить просте і полягає в укладанні та кріпленні до підлоги (природно, вирівняні за вищеописаною технологією). Для цього можна використовувати мастику (у разі вінілової плитки - звичайний клей), якою промащують зворотну сторону лінолеуму і дають вбратися протягом 15-20 хвилин.

Використання керамічної плитки для влаштування підлоги на балконі не позбавляє від необхідності вирівнювати покриття, до того ж останнім часом для кріплення використовують спеціальні клеї, що істотно полегшує життя. Економити такий клей можна, перемішуючи його з цементом або зміцнюючи стики між плитами смугами склотканини.

Роботу з укладання починають з обрамляющого ряду, який укладається насухо в одному з кутів балкона - він буде служити відправною точкою. Найбільш крайні кутові плитки можна відрізувати під кутом в 45 градусів, щоб звести разом. Далі слід укладати плитку в напрямку балконних дверей, грунтуючись на обрамляє ряд. При цьому, щоб отримати рівні поздовжні шви, краще використовувати спеціальну прокладку невеликий ширину, по якій і стоїть шви міряти. Щоб поперечні шви одного ряду чергувалися з наступним, необхідно наступний ряд починати з обрізаної вставки, дорівнює половині плитки. Після того, як укладання закінчена, плитка очищається, що примикають до стінок шви ущільнюються, на них можуть бути поставлені плінтуса.

Купуючи плитку, варто переконатися, що вона призначена не для стін, а для підлог. Це спеціальна плитка, стійка до стирання, а також до перепадів температури та іншим негативним впливам. Величезний асортимент плитки дозволяє комбінувати різні колекції, використовувати різні розкладки і домагатися дуже гарного результату.

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок