Балкони Львів

Скління балконів у Львові

Контакти: (097) 67 69 352
Про насПослугиОфісні перегородкиСтаттіФото балконів

Новини

Скління балкону Скління балкону
Тепло і затишно на балконі, коли тебе захищає від вітру і холоду засклений балкон.
детальніше

Авторизуватися

Лоджії і балкони "під ключ" у Львові

Благоустрій балкона під ключ Львів: склад робіт.

Балкони є у всіх міських жителів, але мало хто замислюється який комфорт і додаткові квадратні метри житла можна отримати, якщо зайнятися цим питанням по-хазяйськи.

Виступаюча плита з поручнями вище другого поверху - не місце для любителів будівельних робіт, якими час від часу намагаються стати власники балконів.

Зі складом робіт з благоустрою «балкона під ключ» Ви можете ознайомитись в розділах нашого сайту:

Скління
Теплий балкон
Обробка балконів і лоджій
Заливка плити

Скління балконів і лоджій проводиться повне або часткове, за допомогою металопластикових вікон, алюмінієвого скління, металевий балкон, розсувних систем.

Процес, який виконується ретельно, сюди входять заходи з утеплення балкона зовні і зсередини, обшивка балкону, зовнішня облицювання та внутрішнє оздоблення.

Винос балкона проводиться за рахунок винесення по підвіконню, для цього необхідно зміцнення парапету і спеціальна металева конструкція, яка буде тримати склопакети, підвіконня і дах балкона.
Чи потрібний балкону дах і які вони бувають?

Нарощування додаткових сантиметрів до плити балкона - одна з найбільш складних і небезпечних робіт з виносу балкона, але зайвої площі Ви можете отримати до 2-х метрів за загальним периметру, але ж є балкони - крихти. Зазвичай вимагає знесення та встановлення нового, його завдання - витримати навантаження всієї конструкції, найважче з якої - склопакети.

Щоб оцінити склад, обсяг і вартість робіт для «балкона під ключ», Ви можете викликати замірника (вірніше, тільки так Ви і дізнаєтеся все точні цифри і отримаєте повне розуміння ситуації), тим більше виклик замірника безкоштовний.

Протягом року ми здійснюємо безкоштовне гарантійне обслуговування наших замовників.

За всіма уточнюючими питанннями балкона під ключ Львів - телефонуйте в будь-який день тижня, або заповніть форму замовлення консультації. Наші співробітники допоможуть Вам розібратися в тонкощах балконних питань!

Новини

Офісні перегородки Офісні перегородки
Нашою компанією здійснюється продаж і установка офісних дверей і перегородок, виготовлених з матеріалів, що відповідають всім необхідним стандартам міцності і екологічності.
детальніше

Зворотній звязок